Skip to main content

Net Control - Schooling better

הופכים בקלות כל כיתת מחשבים לכיתת חכמה

לחינוך Corel  אופיס 365 לחינוך  אדובי למוסדות חינוך  עמוד יצירת קשר  אודותינו  הזמנת רישיונות זמניים  מוצרים משלימים ותוכנות   צילומי מסך והסברים  תוכנת שליטה לכיתה - ראשי   
תוכנת פיקוח, ניטור וסינון > תוכנת שיחזור מידע > תוכנת סינון תכנים ואתרים  > פקס מרוחק | פקס וירטואלי  > תוכנה פשוטה לשידור מסך > תוכנת הגנה HDGUARD > תוכנת הגנה RestoreIT > לוח גרפי >  

 

 

 תוכנת השגחה ניטור וסינון תכנים ויישומים
התוכנה המשתלמת ביותר לשימוש ביתי !!
  

 

לרכישה ישירות מאתר היצרן - הקש כאן

 

 

ניהול זמן

כנראה את התכונה החשובה ביותר של SentryPC הוא ניהול הזמן שלו.  בכל תוכנה, משחק, אתר אינטרנט, וכו 'עומדות לרשותכם הגדרות וניהול זמן. זה אומר שאתם יכולים להקצת בקלות את שעות השימוש בתוכנה / אינטרנט וכו על פי בתקופת זמן קבועה או מצטברת.  תוכלו להזין מראש "קרדיט שבועי" אשר לאחר מיצויו, יהא על המשתמש להמתין לשבוע הבא כדי לגלוש / לשחק וכו.

·         ניהול זמן עיקריים
.יש לך היכולת לחסום את השימוש במחשב לחלוטין בשעות שציינת עבור כל יום של השבוע.  כן יכולת לציין קצבה לשבוע. סך הזמן של השימוש במחשב שבו כאשר הגיע תחסום גישה עד לשבוע שלאחר מכן. אתה יכול גם לקבוע "הקצבה יומית"

·         זמני גישה כלליים
אם משתמש נחסם לגישה יש לך את האפשרות כמנהל בקלות ובמהירות להעניק לו גישה מלאה. תכונה זו שימושית אם המשתמש באמת צריך לגשת, אך בשל הגדרות הוא נחסם מסיבה כלשהי.

 

 

סינון תוכן תכונות

מנוע סינון מתקדם ומובנה בתוכנת SentryPC. אתה יכול למעשה לבחור את לוח הזמנים היומיים של שימוש בכל תוכנה כמעט, אתר, משחקגלישה כללית או שימוש במחשב.  specific user - מאפשר לך לציין באיזה בזמנים מסוימים יוכלו לגשת אליהם על ידי משתמש ספציפי, סינון והגבלות לאתרי רשתות חברתיות כגון Facebook, MySpacea . אתם יכולים אפילו להגדיר "קצבה" לשבוע, כדי למנוע שימוש נרחב של פעילויות מסוימות במהלך השבוע - כגון באמצעות Facebook, MySpace, או אפילו משחק.

·         סינון על בסיס יישום
מסנן כל יישום או משחק בבחירת מה שעות וימים יחד עם קצבת בסך הכל בשבוע עבור כל משתמש.

·         סינון צ'אטים 

·         AOL, AIM, AIM Express, AOL Chat, Yahoo, ICQ, MSN, Excite, Trillian, GoogleTalk, Skype, Xfire, Mirc, and Odigo for each user. AOL, AIM, AIM Express, AOL  יאהו, ICQ, MSN, Excite, Trillian, GoogleTalk, סקייפ, Xfire, mIRC, ו Odigo עבור כל משתמש בחר מהן שעות וימים יחד עם הקצבה בסך הכל במשך השבוע.

·         סינון על בסיס הקשות מקלדת
הגדרת מילים או משפטים ספציפיים אותם לא יוכל המשתמש להזין.  לדוגמה, להזין את שם הילדים שלך, כתובת, מספר טלפון, וכו ', ובכל פעם שהם מוקלדים החלון ייסגר באופן מיידי.  התכונה מבטיחה מידע חסוי שלא ניתן לשתף עם אנשים אחרים דרך, אתרי אינטרנט דוא"ל, וכו '

התוכנה תאפשר לכם להקליט את מה שנכתב ברשתות חברתיות לצורך ניטור בשלב מאוחר יותר ושאר פעילויות הרשת החברתית כגון צ 'אטים, הודעות, מיילים, כניסות, ועוד.  זכרו: רשתות חברתיות הופכות מפגש פופולרי עבור אנשים צעירים, כמו גם עברייני מין באינטרנט.

·         סינון אתרי אינטרנט
 מסנן אתרים ספציפיים, אפשרות לבחור שעות וימים יחד עם הקישורים כולל מותרים או לחסום את כל אתרי האינטרנט פרט לאלה אשר תציין "רשימה לבנה". 

·         הודעות משתמש
תוכלו להתריע בפני המשתמש כי הוא נחסם על ידי חלון קופץ - פופאפ.

 

 

ניטור פעילות ותוכניות

SentryPC גם מפקחת ומנהלת רשומות מידע חשוב עבור כל משתמשי המחשב. יהיה לכם קל לקרוא דוחות של כל ההקשות, חלונות שנפתחו, יישומים בשימוש, ביקור באתרים, הודעות מיידיות, וכל שיחות הצ 'אט. הדוחות כוללת זמן, תאריך, ואת משך השימוש בהם. תכונה זו הכרחית למניעת מזיקים ו / או שימוש לא מורשה במחשב והאינטרנט והיא מספקת לך פרטים על משתמשים בדיוק מה שעשה תוך כדי שימוש במחשב ואינטרנט.

·         רישום הקשות
הקלטת כל ההקשות שנעשו על ידי המשתמש, כולל שם היישום בו הוקלדו.

·         רישום ארועים
רישום כל אירועים / פעילויות אותן ביצע המשתמש והצגתם ברשימה בסדר כרונולוגי. רישום אירועים בציר הזמן . רישום אירועים כולל הפעלת יישומים / הפסקתם, ביקורים באתר, סינון אירועים, חלון צפיות, ועוד.

·         רישום הפעלת יישומים

יומן של כל יישום שמשתמש מפעיל, כמו גם כמה זמן ולמעשה רמת האינטראקציה עם היישום כך אתה יכול לקבוע אם המשתמש 

 

·         רישום שיחות צ'אטים

רשום כלשיחות צ 'אט שנעשו על ידי משתמשים של המחשב.  AOL, AIM, ICQ, Yahoo ו-MSNMessenger

·         רישום ביקורים באתרי אינטרנט 
רישום כל הביקורים באתר וחיפושים באינטרנט שבוצעו על ידי הדפדפנים הפופולריים המשמשים כיום.כל הביקורים באתר האינטרנט מחוברים באמצעות כתובת האתר, שם המשתמש, ואת משך הביקור באתר. תמיכה בגרסאות העדכניות של הדפדפנים הבאים:
Internet Explorer, Netscape, Opera, Mozilla, Firefox, Flock, ו-America Online.

·         רישום כניסה למע' ההפעלה

תיעוד החלונות והאינטראקציה של המשתמש בהם.

 

·         צילומי מסך

SentryPCתצלם עבורכם תמונות של שולחן העבודה במרווחי זמן מוגדרים, ותאפשר לך לראות מה קורה.  ניהול צילומי המסך מאפשר הרצת "Slideshow" וניתוח בקלות

 

·         שליחת התיעודים לדואר אלקטרוני

הפעילות שנרשמה תישלח לכתובת הדוא"ל שלך, יחד עם צילום מסך של שולחן העבודה הנוכחי.

 

תכונות אבטחה

התוכנה כוללת אפשרויות אבטחה  ניתן לחלופין לבחור להודיע ​​למשתמשים שהם מוגבלים / מפוקחים . אתם היחידים שיכולים ללשוט בתוכנה ותכונותיה.

·         אופציונלי
במידה ותבחרו, תוכלו להגדיר ש 
SentryPC תפעל באופן סמוי לחלוטין - היא לא תופיע בפני המשתמש בצורה כלשהי.

·         הצפנת רישומים
תוכלו להגן על הרישומים באמצעות הצפנה כדי למנו מאחרים לצפות בהם.

·         הסתרה משורת המשימות 
תוכלו לבחור אם לא להראות
SentryPC בשורת המשימות של Windows.

·         הודעת מערכת בעת אתחול - אופיונלי 
לבחור אם להודיע
​​למשתמשים כי הם נשלטים על ידי SentryPC בעת האתחול.

·         הגנה על ידי סיסמה
SentryPC מוגנת בסיסמה, כך שרק הבעלים יכולים לגשת להגדרות, יומנים ועוד.

·         הגבלות
. SentryPC מאפשרת להגדיר עבור כל משתמש לבטל את שולחן העבודה של Windows, תנועת העכבר, תפריט התחל, שורת המשימות, לוחות בקרה, ועוד.

 

קלה לשימוש!

SentryPC נוצר עם דגש לשימוש וניהול נוחים. פריסה פשוטה של הממשק מאפשר ניהול ע"י כמעט כל אדם ללא צורך בידע טכני. אם מסיבה כלשהי אתה נתקל בבעיות בהתקנת או באמצעות SentryPC אתה תמיד יכול ליצור קשר עם הצוות שלנו לסיוע.

·         ממשק אינטואיטיבי
קל לשימוש, ממשק המשתמש גרפי, עם גישה נוחה למערכת תפריטים המאפשרת לך במהירות, ביעילות ליצור ולהגדיר סינון וניהול כללי הזמן.

·         דוחות פעילותנוחים ומובנים לקריאה וניתוח
מחולל דו"ח ות של
SentryPC יכול ליצור דוחות, דוחות ספציפיים יומן, סיכומי הגדרות, וסיכומי הקישורים הכללי לצורך צפייה והדפסה.

·         חיפוש ביומן
חיפוש מהיר בכל פעילות יומנים עבור מילות מפתח ספציפיות שעשויות

 

·         אשף התקנה וניהול הגדרות
ההתקנת SentryPC עם אשף ההתקנה מודרך.

 

דרישות מערכת

·         Windows 200x, XPWindows 200x, Vista, XP, ו-Windows 7 החדשה!